RSS
 

Stabilne inwestycje dające duży zysk, czyli rzecz o programie Pro-Zysk

20 lip

W zasadzie każdy, kto będzie się brał za inwestycje na rynkach finansowych myśli o tym, by zarabiać dużo bez dużego ryzyka. Wiele osób twierdzi, iż nie da się trafić na taki produkt, gdyż jedno z drugim po prostu to rzekomo sprzeczności. Jeśli ewentualne przychody są dość spore, to tak samo duże będzie niebezpieczeństwo tego, że straci się swój kapitał, i w drugą stronę, stabilność i bezpieczeństwo powodują znaczne ograniczenie zarobku. Gdy będzie się jednak szukać, to znajdzie się taki model inwestowania, aby te dwie rzeczy pogodzić.

Tego typu produktem finansowym może być przykładowo inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Wśród większości inwestorów nie cieszą się one większą, bo niestety w typowej formie są nieco ryzykowne. sporo klientów nie jest w stanie spłacać zobowiązań, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy z tych przypadków w dużym stopniu może ograniczyć przewidywane oprocentowanie takiej inwestycji.

Są jednak firmy, które współpracują z drobniejszymi inwestorami, przejmując na swoje barki ryzyko, jakie się wiąże ze spłacaniem długu, gdy pożyczający nie będzie się chciał wywiązać ze swych powinności, to inwestor nie straci swoich pieniędzy. Najbardziej znaną tego rodzaju firmą w Polsce jest Nobiles2, od jakiegoś czasu funkcjonująca na rynku pożyczek. Z powodu nietypowej, i trzeba przyznać atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki jest znacznie bardziej dostępna dla przeciętnego Nowaka.

Pożyczki społecznościowe za pośrednictwem Pro-Zysk

Pożyczki społecznościowe za pośrednictwem Pro-Zysk

Sposób inwestowania będzie polegał na tym, że indywidualni inwestorzy mogą wykupić jakąś pożyczkę, zarabiając na odsetkach, jednak przypadku problemów ze spłacalnością nie są pozostawieni sami sobie, ale będą mieć zapewniony zwrot pieniędzy, które zainwestowali. Najdłuższy czas pożyczki będzie wynosił maksymalnie dwa lata, jest to więc typowy średnioterminowy mechanizm inwestycji. Inwestorzy mają tu spore możliwości lokowania pieniędzy, nie będą oni przez firmę zobligowani do wybierania pożyczkobiorców, a sami mogą decydować o wszystkim. Tego typu usługi na początku były prowadzone pod nazwą Pożyczkoposiadacz, jednak jakiś czas temu spółka Nobiles2 postanowiła o zmianie nazwy tego programu na Pro-Zysk. Z wiadomości, jakie się otrzymuje od spółki można wyraźnie zauważyć wzrost zainteresowania taką współpracą pośród początkujących  amatorów inwestowania. Rozsądny inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju powiększania własnych oszczędności.

Źródło:
http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Finanse osobiste

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz